Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Czytanie bajek - kolejne spotkania

Dużym zainteresowaniem wśród dorosłych cieszy się nasza akcja czytania bajek dzieciom w ramach realizowanego w tym roku szkolnym projektu czytelniczego. Kolejną babcia, którą gościliśmy w naszym przedszkolu była Pani Zosia - babcia Emilki, Lenki i Filipka. Pani Zosia przeczytała dzieciom bajkę o Smerfach.

Kolejną osobą czytającą bajkę dzieciom był nie kto inny tylko nasz przedszkolak 6- cio letni Adaś, który swoją przygodę z książkami rozpoczął już jako pięciolatek. Adaś przeczytał nam wybrane opowiadania z książki pt.,,Feluś i Gucio idą do przedszkola".

Z dużym zainteresowaniem dzieci wysłuchały ciekawe opowiadania o Maszy i Niedźwiedziu przeczytane przez Panią Kasię- mamę Anitki i Emilki.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy dotychczas odwiedzili nasze przedszkole i z niecierpliwością czekamy na kolejnych gości i ich bajeczki.
Relacja 2019-11-14, 13:32 | autor: Małgorzata Biernat