Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Drodzy Rodzice !
Do przedszkola przychodzą wszystkie dzieci zapisane do przedszkola na rok szkolny 2020/2021.
Przedszkole czynne jest w godzinach od 7:00 do 16:00.
Ze względów zachowania bezpieczeństwa rodzice nie będą mieli możliwości wchodzenia do pomieszczeń przedszkola. Do przedszkola mogą być przyprowadzane tylko dzieci zdrowe.
Dzieci powinny być przyprowadzane i odbierane z przedszkola zgodnie z deklarowanymi godzinami pobytu w czasie zapisu dziecka do przedszkola.
Prosimy by dzieci przyprowadzane były do godziny 8:30. Po tej godzinie drzwi przedszkola będą zamknięte.

NIE WOLNO PRZYNOSIĆ DO PRZEDSZKOLA SWOICH ZABAWEK I PRZEDMIOTÓW, NAPOJÓW ORAZ SŁODYCZY.

Stawka żywieniowa od 1 września wynosi 5,50 zł ( śniadanie, obiad, podwieczorek), oraz 4,40 zł.( śniadanie, obiad).
Za każdą godzinę pobytu w przedszkolu poza godzinami od 8:00 do 13:00 płacimy po 1,00 zł.
Opłaty dokonujemy przelewem do 10 dnia każdego miesiąca na konto Urzędu Miejskiego w Zatorze.

Prosimy o zaopatrzenie dzieci w pantofle oraz ubranka na zmianę w podpisanej foliowej torbie.

Rodzice dzieci, które chodziły do przedszkola w roku ubiegłym proszenie są przekazanie kart do czytnika, gdyż zostaną one umieszczone na tablicy przy czytniku.
Komunikat 2020-08-28, 13:17 | autor: Małgorzata Biernat